Odstranění vlhkosti

Odstranění vlhkosti

Často se stává, že se na notebook z různých důvodů vylije tekutina.
V takovém případě doporučujeme okamžitě vypnout notebook a neprodleně nás kontaktovat za účelem vyčistění vnitřních desek notebooku a zabránění vzniku koroze a poškození jednotlivých čipů.
Dokonce i v případě, že usušíte notebook doma, nelze zaručit stabilní chod notebooku v budoucnu, protože v tekutině, dokonce i ve vodě, je velké množství nečistot a solí, které po vyschnutí utvoří povlak, který poškozuje kontakty a jednotlivé prvky desky.
Čím rychleji budete kontaktovat naše servisní středisko, tím větší je pravděpodobnost, že notebook bude opraven, Macbook je obtížné rozebrat bez speciálních nástrojů doma, a kvůli vnitřnímu umístění baterie, která napájí základní desku, zničení součástek nastane pod vlivem napětí velmi rychle.
Čištění zařízení sušením a testováním trvá cca 1 den.
Pokud se na nás včasně obrátíte, může být notebook většinou za pomoci čištění obnoven, protože používáme speciální zařízení (ultrazvuk) a speciální roztoky, která odstraňuje všechny stopy tekutin.
V některých případech je nutné dodatečně vyměnit poškozené prvky, které již nelze obnovit.
Vzhledem k tomu, že ceny za komponenty Macbooku výrazně závisí na modelu a roce výroby notebooku, nemůžeme zveřejnit úplný ceník za všechny služby, ale můžete nám zavolat na číslo +420 608210867 a uvést číslo modelu (uvedené na spodním krytu MacBooku) a zjistit přesnou cenu opravy.

Ceny za naše služby

Čištění od průniku vody
1000 CZK
Demontáž notebooku
Čištění desek ultrazvukem
Sušení a profukování kompresorem
Montáž a testování
Vyměňte klávesnice
Cena závisí na modelu
Demontáž notebooku
Demontáž staré klávesnice
Instalace nové klávesnice
Testování
s